Global Home to kilka butikowych pokoi i apartamentów, których wyjątkowe wnętrza zainspirowane są klimatem najpiękniejszych miejsc na świecie np. Meksyk, Japonia, Hiszpania. To połączenie nowoczesności z tradycyjnym designem zaczerpniętym z różnych zakątków świata.

Bezobsługowy, dyskretny obiekt oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. W każdym pokoju znajduję się komfortowo wyposażona łazienka, telewizor LED z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz pakietem TV Smart, bezpłatny minibar z ekspresem do kawy i zestawem herbacianym.

Obiekt bezpośrednio połączony jest z kawiarnią FitCake, miejscem z ofertą zdrowych śniadań i lunchów także w wersji wegetariańskiej i keto. Wszystkie opcje śniadaniowe przygotowywane są bez glutenu i cukru, przyjazne dla osób z problemami żywieniowymi, na dietach i nie tylko. Posiłki tworzone są z najwyższej jakości produktów dostarczanych między innymi przez eko gospodarstwa posiadające bio certyfikaty Jeżeli choć na chwilę chcesz odciąć się od otaczającej rzeczywistości i przenieść się w inny zakątek świata to Apartamenty Global Home są stworzone dla Ciebie !!

Apartamenty GlobalHome

stylowe apartamenty